Služby, ktoré ponúkame

Kozmetika

Doprajte si relax a starostlivosť
Vyberte si zo širokej ponuky kozmetických ponúkaných ošetrení. Od kozmetickej masáže pleti, krku, dekoltu a tváre, cez depilácie tváre, ošetrenia akné, až po vypínajúce a omladzujúce ošetrenia.
Kozmetická masáž pleti, krku a dekoltu neznamená iba príjemný zážitok. Pravidelná masáž pleti má úžasný vplyv na tvorbu vrások, výživu pokožky a jemne vypína pleť.
 

Suchá pedikúra

Doprajte si relax a starostlivosť
Na suchú-medicinsku pedikúru sa používa vysokootáčkový prístroj s odsávaním a nadstavcami rotačných fréz rôznych veľkostí, ktoré kožu veľmi jemne a šetrne ošetria.
Jednotlivé frézy hladko kĺžu po koži a umožňujú obrusovanie zhrubnutej kože prirodzeným spôsobom, bezbolestné odstraňovanie otlakov, kurích ôk.
Súčasťou suchej pedikúry je úprava nechtov a ich okolia. Rieši aj veľmi častý problém zarastania nechtov.
Odporúča sa ošetrenie absolvovať po 4 až 5 týždňoch.
 

Manikúra

Doprajte si relax a starostlivosť

Zahŕňa starostlivosť o Vaše prirodzené nechty a ich okolie. Klasická manikúra znamená ošetrenie nechtov okolia nechtov, úprava a ich hydratácia. Manikúra s gél lakom dá Vašim nechtom dokonalú, trvácnu voči odlupovaniu odolnú manikúru na tri týždne so zrkadlovým leskom a jednoduchým spôsobom odstránenia.
Japonská manikúra je vhodná pri lámavých a štiepiacich sa nechtoch. Aplikovaná pasta na nechty sa skladá z propolisu a minerálov pre zdravý vzhľad a rast nechtov.

Zábal rúk

Doprajte si relax a starostlivosť

Koncepcia nášho kozmetického salónu je založená na kvalitných prirodzených postupoch v starostlivosti o pleť, a preto sa naša kozmetika zakladá hlavne na starostlivosti bez rôznych kozmetických, masážnych a iných prístrojov. Pracujeme s produktami IMAGE Skincare. Je to značka klinickej starostlivosti o pleť s dokázanými účinnými látkami a s prírodnými zložkami pre Vašu najzdravšiu pokožku. Pomáha ju ochrániť, čo ju robí zdravou a zároveň dosiahnuť jej  mladistvý vzhľad.

Naše priestory

Máte záujem o niektorú z našich šlužieb?

Rezervujte si termín, ktorý vám vyhovuje